به درگاه وب شرکت کشتیرانی فانوس ساحل خوش آمدید.

« حرف ما، پیمان ما است. »

انعــــطاف پذیری

تعــــــهدات

تجـــــربیات

شفـــــافیت

لازمه ی اولیه و اصلی به عنوان یک نماینده ی فعال کشتیرانی، اعتمادسازی و وفاداری مطلق وی به مشتریان گرامی می باشد. این اصل همراه تعهد مستحکم به صداقت کاری به منظور نه تنها ارائه خدمات بلکه در ارائه خدمات به صورت صحیح و کامل با بهترین کیفیت ممکن همواره در افق دید این مجموعه درخشیده است. حفظ چنین استاندارد بالایی مستلزم تلاش تمام و کمال در پیشبرد و محافظت از منافع مشتریان گرامی همانند منافع خود مجموعه است. این اصل همواره سرلوحه ی  این مجموعه در طی ۳۵ سال فعالیت مستمر قرار گرفته.

به عنوان یک هنجار اصلی، شفافیت در یک سازمان همیشه بهترین محافظ در برابر سؤرفتار می باشد. شفافیت با وضوح بالا بطور یکنواخت موجب افزایش چشمگیر صداقت در فرهنگ داخلی و اعتماد به نفس کارکنان کل مجموعه می شود. چنین رویکردی در مقابل موجب افزایش وضوح دید در تعریف اهداف و مقاصد جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان گرامی می گردد. در نظر گرفتن این اصل به عنوان یکی از ارکان پایه نظام سازمانی از بزرگترین و کارآمدترین موجبات ایجاد انگزیه برای تلاش بی وقفه ۲۴ ساعته در هر ۷ روز هفته برای حرکت هر چه بیشتر و دقیق تر بسمت ایده آل کمال در فعالیتهای روزمره است.

در دنیای امروز و شبکه درهم تنیده ی تجارت بین الملل، مجموعه ها و سازمانهای خدمات کشتیرانی به خصوص نمایندگان، همواره با مشکلات و پیچیدگیهای گوناگون در حوزه ی حمل و نقل دریایی بطور روزمره مواجه می شوند. برطرف ساختن این پیچیدگهای عملیاتی مستلزم برخورداری از امکان و استعداد بازخورد منعطف و به موقع همراه در نظر داشتن و اعمال یک هارمونی پیوسته و متناسب اصل محافظت از منافع مشتریان و وفاداری حرفه ای به آن عزیزان است. این مجموعه همواره در کسب شهرت چنین راهکارهایی در بنادر سواحل خلیج فارس پیشرو و مقدم بوده.

 

 

 

 

 

با بیش از ۳۵ سال سابقه و تجربه ی تمامی جوانب و سناریوهای قابل تأمل در حوزه ی کشتیرانی، این اطمینان با اعتماد به نفس بالا را برخورداریم که به بهترین وجه و با بالاترین استاندارد و کیفیت به مشتریان گرامی مؤثرترین خدمات را در جهت حفظ منافع آن عزیزان ارائه دهیم، حتی اگر ارائه چنین کیفیت خدمات به قیمت وارد آمدن هزینه های گوناگون به این مجموعه گردد. تعهد ما در حرکت بسمت ایده آل کمال در کلیه فعالیتهایمان بدون هیچ کم و کاستی و با وضوح بالا برای این مجموعه همیشه الویت اول محسوب می شود.

ایــــــــــــــــرانی

دفــتر تهـــران

میدان جهاد (فاطمی)، نبش خیابان بیستون

پلاک ۶ (ساختمان لئون)، طبقه دهم

واحد ۴۰، کد پستی: ۱۴۳۱۶۵۴۴۴۶

 

تلفن: ۸۸۹۶۹۸۱۴ / ۸۸۹۶۳۰۴۹ - ۰۲۱

فاکس: ۸۸۹۶۵۴۱۹ - ۰۲۱

دفــتر بنــدرعباس

خیابان سید جمال الدین، چهارراه مرادی

ساختمان پناهی، طبقه چهارم، واحد ۱۹

کد پستی: ۷۹۱۸۸۹۳۸۶۸

 

تلفن: ۲۲۴۰۴۴۲ - ۰۷۶۳

فاکس: ۲۲۴۰۴۴۳ - ۰۷۶۳

تاریخ بروزرسانی: ۱۴ فروردین  ۱۳۹۵

عضــــو ســـــازمانـهای

نمـــایندگی رســـمی

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت فانوس ساحل (با مسئولیت محدود) می باشد و هرگونه استفاده غیرقانونی از  محتویات و املاک معنوی آن متوجه پیگرد قانونی می گردد.

 

© Copyright 2017   FANUS-E-SAHEL CO., LTD.  -  All rights reserved.